ויזת משקיע E2 לארה״ב

לחיות ולעבוד בארה"ב לתקופה ארוכה

אביבי משרד עורך דין, מטפל בסוגים שונים של ויזות השקעה ובהם ויזת E2 וכמו כן מלווה המשרד את לקוחותינו בהליך המצאת האישורים והמסמכים הדרושים.

אביבי משרד עורך דין, מטפל בויזות משקיע מסוג E2 לארה"ב ובפתיחת עסקים וחברות בארה"ב. ויזת משקיע לארה"ב מקנה את האפשרות לעבור לארה"ב ולעבוד באופן חוקי בעסק שעליו מגישים את הויזה. קבלת ויזת משקיע E2  מאפשרת למקבל הויזה לעבור לארה"ב יחד עם בן/בת זוגו ומשפחתו באופן חוקי.

צרו קשר 077-729-8914

לקביעת פגישה אנא השאירו פרטים:

מהי ויזת משקיע E2 לארה״ב?

ויזת E2 הינה ויזה למטרת עסק בארה״ב אשר מקנה את האפשרות לגור בארה״ב ולעבוד בעסק של מגיש הויזה על ידי המבקש. משפחתו של המבקש רשאית לעבור עמו וכן בן או בת זוגו של המבקש רשאים לבקש לעבוד בכל עבודה חוקית בארה״ב. בויזה מסוג E2 העסק שעליו מגישים את הבקשה יכול להיות עסק קיים בארה״ב, או לחלופין ניתן להיות עסק חדש. 

בכל מקרה הגשת הויזה דורשת עמידה בקריטריונים רבים אשר דורשת ממשלת ארה״ב מהמבקש ויש למלא אחר כל דרישה בדקדקנות ובדיוק רב.

מה דרוש להוצאת ויזה E2 לארה"ב?

להוצאת ויזה E2 נדרשים מסמכים רבים כגון:

תוכנית עסקית מפורטת של העסק

הגשת דוחו״ת חשבוניים כגון רווח והפסד וכו׳ של העסק שעליו מעוניינים לפתוח את הויזה

מילוי אחר טפסים רבים של הקונסוליה האמריקאית

ניתוח שוק ומחקרים

שאלות ותשובות בנושא ויזת משקיע E2

למרות שמועות רבות ונתונים שנזרקים לאוויר, אין סכום קבוע בחוק האמריקאי שנדרש להנפקת ויזה מסוג E-2. החוק קובע שההשקעה צריכה להיות משמעותית וניכרת והכל לפי סוג העסק, היקף הפעילות, התוכנית העסקית ועוד. לכן, הסכום שנדרש להשקיע משתנה מעסק לעסק ויכול להיות בין כמה עשרות אלפי דולרים למאות אלפי דולרים.

מרגע הגשת הבקשה לויזה E-2 בדרך כלל יקח לשגרירות האמריקאית להתייחס לבקשה עד חודש ימים. במידה והבקשה מכילה את כל הדרוש ועומדת בדרישות כראוי, יקבע ראיון למגיש הויזה תוך פרק זמן של שבוע שבועיים. לאחר הראיון ובמידה והויזה מאושרת, הויזה תתקבל במעמד הראיון.

אכן ויזה מסוג E-2 מקנה אפשרות לבן הזוג של מקבל הויזה לעבוד באופן חוקי בארה"ב. האישור לא מתקבל באופן אוטומטי ולכן בן הזוג שמבקש לעבוד באופן חוקי בארה"ב, לאחר ההגעה לארה"ב מתבקש להגיש בקשה לאישור עבודה. מדובר על הליך בירוקרטי שלרוב מאושר על ידי הרשויות.

בעבר ועד לתאריך 1.5.2019 הדבר היה בלתי אפשרי והיה ניתן להוציא ויזה מסוג E-2 רק עם דרכון זר ולישראלים בעלי אזרחות כפולה של מדינות שנמצאות באמנה. 

לאחר ה-1.5.2019 ישראלים יכולים להגיש בקשות לויזה E-2 על הדרכון הישראלי שברשותם.

התשובה היא גם וגם. ניתן להגיש את הבקשה לויזה E-2 על עסק חדש, וניתן להוציא את הבקשה על עסק קיים. כמובן שהמסמכים יהיו שונים והדרישות ישתנו ממצב למצב. 

ויזה E-2 מונפקת עד לטווח של 5 שנים. מכיוון שמדובר באמנה שמדינות מסויימות חתומות עליה, לכל מדינה ניתנת ארכה שונה שתלויה בסיכום בין המדינות. בנוסף ממשלת ארה"ב מוסמכת לנפק ויזה E-2 לפרק זמן שהיא תחפוץ. מנסיוננו ויזות השקה מסוג E-2 בדרך כלל מונפקות לטווח שבין 3 שנים ל-5 שנים לכל היותר. כמובן שניתן לבקש הארכה לויזה במידה והעסק עליו הוצעה הויזה ממשיך לעבוד ולהתקיים וניתן לספק אסמכתאות מתאימות לרשויות על כך.

לפרטים נוספים התקשרו 077-729-8914 או השאירו פרטים:
הבהרה: אין במידע המופיע באתר כדי להוות ייעוץ מקצועי או להחליף פנייה לעו"ד המתמחה בתחום ויזת השקעה E-2 בארה"ב

אנא מלאו פרטים והתקדמו ליצירת קשר בוואטסאפ: