תביעה נגד סוחר רכב

תביעה נגד סוחר רכב ותביעה נגד מגרש רכב – במקרים של חוסר תום לב

פעמים רבות פונים אל משרדו של עו"ד ניר אביבי לקוחות אשר רכשו רכב מסוחר רכב או ממגרש מכוניות, ולאחר הרכישה גילו תוך זמן קצר שרכשו רכב עם פגם אשר הוסתר על ידי המוכר.

במקרים אלו, ניתן להגיש תביעה כספית ולדרוש את ביטולו של ההסכם, וזאת עקב הטעייה של סוחר הרכב ו/או מגרש המכוניות שמכר את הרכב התקול לקונה הרכב.

במקרה שסוחר הרכב מכר רכב תקול ביודעין, הרי שמדובר בחוסר תום לב מצדו ולכן ניתן לתבוע את מוכר הרכב בגין הנזק שנגרם לרוכש הרכב כמו גם לדרוש פיצויים על עגמת הנפש וההוצאות הנלוות שנגרמו לרוכש הרכב עקב רכישת הרכב התקול.

עורך דין ניר אביבי – מתמחה בתביעה נגד סוחר רכב ובתביעה נגד מגרש רכב

כאמור קיימים מקרים רבים לצערנו של מעשי מרמה בהם מנצלים סוחרי רכב ומגרשי מכוניות את תמימותם של לקוחותיהם, ומסתירים פגמים ובעיות ברכבים אשר מוצגים כרכבים במצב טוב.

במקרים אלו, חשוב להבין, שבמידה וסוחר הרכב הפר את חובת הגילוי וחובת תום הלב החלה עליו מכוח החוק, ניתן להגיש תביעה נגד סוחר הרכב או מגרש הרכב בגין הטעיה ולדרוש את ביטול החוזה שנחתם כמו גם הגשת תביעה לפיצויים והשבה של הכסף ששולם לסוחר הנוכל.

משרדנו מתמחה בתביעה נגד סוחר רכב ובתביעה נגד מגרש רכב. כמו כן מטפל המשרד בסיוע ללקוחות שמרגישים מרומים וחושבים שלא ניתן לעשות דבר כאשר רכשו רכב מקולקל מסוכן רכב או מגרש מכוניות.

תביעה נגד סוחר רכב ותביעה נגד מגרש רכב – חשוב לפעול מהר

בתביעה נגד סוחר רכב ונגד מגרש רכב, חשוב מאוד לפעול בצורה מהירה ויעילה מרגע שהתגלתה התקלה. זאת מפני שבדרך כלל סוחר הרכב או מגרש המכוניות מספקים אחריות של מספר חודשים ספורים בלבד (אם בכלל), ובנוסף לכך, שיהוי גדול מדי בהגשת התביעה מסכל את סיכויי התביעה.

לכן, אנו ממליצים שמרגע שמתגלה תקלה ברכב לאחר ביצוע הקניה, יש לפנות לעורך דין שמתמחה בהגשת תביעה נגד סוחר רכב ו/או בהגשת תביעה נגד מגרש רכב ולקבל ייעוץ משפטי באופן דחוף. 

אם רכשתם רכב פגום מסוחר או מגרש מכוניות, ואתם מרגישים מרומים, פנו אל עו"ד למיצוי זכויותיכם ולהגשת תביעה לביטול ההסכם, השבת הכסף ופיצויים.

לפרטים נוספים ולתאום פגישה עם עו"ד ניר אביבי, צרו קשר בטלפון 073-7258914.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print